PHOTOTABLE TRANSPARENT

5.00 z 5 na základě 2 zákaznické ohodnocení
(2 recenze)

CZK1 CZK1

TopShow3D® PHOTOTABLE TRANSPARENT je optimální sada pro vytváření 3D / 360° prezentací předmětů, jako jsou boty, kabelky nebo malá elektronická zařízení, kde je požadavek i na stín.

SKU: N/A
CENA NA DOTAZ
Sdílet:

Detailní popis

TopShow3D® PHOTOTABLE TRANSPARENT je optimální sada pro vytváření 3D nebo 360 ° produktových fotografií, jako jsou boty, kabelky nebo malá elektronická zařízení, kde je požadavek i na stín. Jako plně automatizované a programovatelné řešení fotografického studia pro interaktivní prezentaci 3D nebo 360 ° fotografii je vybaveno speciálním světlem, speciálním systémem pozadí s bočními dveřmi pro komfortní přístup k produktu. Sada nabízí speciální automatizovaný transparentní otočný talíř, který umožní jednoduché pořízení potřebných prezentací ze všech úhlů. PHOTOTABLE TRANSPARENT robotická sada navíc obsahuje jedinečný obloukový stojan s automatickým pohybem Vaší kamery / fotoaparátu. Toto řešení umožňuje vytvářet nejen 360 stupňové fotografie, ale také 3D prezentace s pořízením záběrů z několika úhlů. Díky úplné synchronizaci a automatizaci transparentního otočného talíře, stojanu s optimálním světelným zdrojem a barevnou teplotou světla 5600K si můžete zásadně zrychlit a zjednodušit vytváření 360 ° rotace a vytváření 3D fotografií. Průhledná pracovní plocha se systémem otočného zařízení stojí na speciálně upravené konstrukci. Na přání a dle požadavku je možné zvětšit velikost celé sady a fotografického robota. S přídavným modulem je také možné vytvářet animace 3D / 360 s průhledným pozadím. Všechny naše produkty nabízíme přímo na míru zákazníka, kdy se vždy optimalizuje velikost sady dle hlavních požadavků.

Info

Velikost

Small, Medium, Large

  1. 5 z 5

    Vysoká jakost výrobku, profesionální obsluha. Spolupráce proběhla v harmonii. Doporučujeme

  2. 5 z 5

    Profesionální a poctivé zacházení, přípraveny transparentní nabídky. Dodržení termínů a dohodnutých podmínek nás přesvědčily jako zákazníky. Doporučujeme TopShow3D Phototable.

Ohodnotit Cancel reply